Jo, vi jobbar här.

Edel Puntonet

VD & Fotograf
Ledningsgruppen

edel@jokommunikation.se
Tel: 073-819 11 06

Kati Vinnikainen

Projektledare

kati@jokommunikation.se
Tel: 073-819 10 71

Edvin From

Byråledare & analysansvarig
Ledningsgruppen

edvin@jokommunikation.se
Tel: 072-237 47 53

Adam Lundqvist

Kundansvarig,
Jo Kommunikation & Digipartner

adam@digipartner.se
Tel: 070-729 93 34

Joakim Bergqvist

Teamledare Webbutveckling

joakim.b@jokommunikation.se
Tel: 073-070 90 26

Anton Bergqvist

Webbutvecklare

anton@jokommunikation.se
Tel: 073-092 91 44

Victor Ernestad

Webbutvecklare

victor@jokommunikation.se
Tel: 076-831 76 56

Sabine Wikström

Grafisk formgivare

sabine@jokommunikation.se
Tel: 090-690 37 37

Roberto Rodriguez

3D & Grafisk designer

roberto@jokommunikation.se
Tel: 070-295 49 76

Tommi Konu

Digital Doer

tommi@jokommunikation.se
Tel: 076-832 41 22

Kristopher Sjöberg

Projektledare & filmare

kristopher@jokommunikation.se
Tel: 073-500 47 67

Evelina Holmgren

Formgivare & originalare (Föräldraledig)

evelina@jokommunikation.se

Våra dataanalytiker på systerbolaget Digipartner

Billy Palmberg

VD, ansvarig annonsering & analys

billy@digipartner.se
Tel: 070-369 09 86

Anton Nordström

Analytiker SEM

Sheng Kuang Hou

Analytiker SEM

AIDA _

Artificial Intelligence
by Digipartner Ab

Vill du ha avkastning på din marknadsföring?

Jo Kommunikation AB

Renmarkstorget 8, 903 26 Umeå
Org: 556888-7805, Bg: 228-3893

090–690 37 30

Ska du fotograferas i vår studio?
Den ligger på Nygatan 18, ”Edelphoto”.

Hur kan vi hjälpa dig?

Boka möte.