Jo, vi jobbar här.

Adam Lundqvist

Kundansvarig, Koncern

adam@digipartner.se
Tel: 070-729 93 34

Camilla Arpö

Projektledare & Skribent

camilla@jokommunikation.se
Tel: 073-819 10 71

Edvin From

Byråledare & Analysansvarig

edvin@jokommunikation.se
Tel: 072-237 47 53

Edel Puntonet

Koncern VD & Fotograf

edel@jokommunikation.se
Tel: 073-819 11 06

Amanda Persson

Projektledare

amanda@jokommunikation.se
Tel: 073-036 42 97

Joakim Bergqvist

Teamledare Utveckling

joakim.b@jokommunikation.se
Tel: 073-070 90 26

Anton Bergqvist

Utvecklare

anton@jokommunikation.se
Tel: 073-092 91 44

Victor Ernestad

Utvecklare

victor@jokommunikation.se
Tel: 076-831 76 56

Niklas Burman

Utvecklare

niklas@jokommunikation.se

Evelina Holmgren

Formgivare & Originalare

evelina@jokommunikation.se
Tel: 090-690 37 32

Roberto Rodriguez

Teamledare produktion, 3D & Grafisk designer

roberto@jokommunikation.se
Tel: 070-295 49 76

Sabine Wikström

Grafisk formgivare

sabine@jokommunikation.se
Tel: 090-690 37 37

Victoria Marcusson

Social Media Manager & Projektledare

victoria@jokommunikation.se

Tommi Konu

Digital Doer & Korrekturläsare

tommi@jokommunikation.se
Tel: 076-832 41 22

Mathias Olsson

Operativ chef & Projektledare
(systerbolaget Digipartner)

mathias@digipartner.se
Tel: 070-302 05 53

Billy Palmberg

Utvecklingschef & Analytiker
(systerbolaget Digipartner)

billy@digipartner.se
Tel: 070-369 09 86

AIDA _

Artificial Intelligence
by Digipartner Ab

Ida Eriksson

Projektledare & Content creator
(systerbolaget Digipartner)

ida@digipartner.se
Tel: 090-202 50 21

Jane Täfvander

Projektledare
(systerbolaget Digipartner)

jane@digipartner.se
Tel: 073-094 99 50

Pontus Bäckman

Projektledare
(systerbolaget Digipartner)

pontus@digipartner.se
Tel: 076-814 34 60

Isabell Larsson

Teamledare Analytiker
(systerbolaget Digipartner)

Anton Nordström

Analytiker SEM
(systerbolaget Digipartner)

Maria Johansson

Analytiker SEM
(systerbolaget Digipartner)

Vill du ha avkastning på din marknadsföring?

 

 

Jo Kommunikation AB

Västra Norrlandsgatan 29, 903 29 Umeå
Org: 556888-7805, Bg: 228-3893

090–690 37 30

Ska du fotograferas i vår studio?
Den ligger på Nygatan 18, ”Edelphoto”.

Hur kan vi hjälpa dig?

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Mejla oss.