Jo, vi jobbar här.

Edel Puntonet

Koncern VD & Fotograf

edel@jokommunikation.se
Tel: 073-819 11 06

Camilla Arpö

Projektledare & skribent

camilla@jokommunikation.se
Tel: 073-819 10 71

Edvin From

Byråledare & analysansvarig

edvin@jokommunikation.se
Tel: 072-237 47 53

Adam Lundqvist

Kundansvarig, Koncern

adam@digipartner.se
Tel: 070-729 93 34

Amanda Persson

Projektledare

amanda@jokommunikation.se
Tel: 073-036 42 97

Joakim Bergqvist

Teamledare Utveckling

joakim.b@jokommunikation.se
Tel: 073-070 90 26

Anton Bergqvist

Utvecklare

anton@jokommunikation.se
Tel: 073-092 91 44

Victor Ernestad

Utvecklare

victor@jokommunikation.se
Tel: 076-831 76 56

Niklas Burman

Utvecklare

niklas@jokommunikation.se

Evelina Holmgren

Formgivare & originalare

evelina@jokommunikation.se
Tel: 090-690 37 32

Roberto Rodriguez

3D & Grafisk designer

roberto@jokommunikation.se
Tel: 070-295 49 76

Kristopher Sjöberg

Projektledare, filmare & skribent

kristopher@jokommunikation.se
Tel: 073-500 47 67

Sabine Wikström

Grafisk formgivare (Föräldraledig)

sabine@jokommunikation.se
Tel: 090-690 37 37

Tommi Konu

Digital Doer & korrekturläsare

tommi@jokommunikation.se
Tel: 076-832 41 22

Kati Vinnikainen

Översättare Svenska-Finska

Tel: 090-690 37 30

Billy Palmberg

Operativ chef & analytiker
(systerbolaget Digipartner)

billy@digipartner.se
Tel: 070-369 09 86

Mathias Olsson

Projektledare
(systerbolaget Digipartner)

mathias@digipartner.se
Tel: 070-302 05 53

Anton Nordström

Analytiker SEM
(systerbolaget Digipartner)

AIDA _

Artificial Intelligence
by Digipartner Ab

Isabell Larsson

Analytiker SEM
(systerbolaget Digipartner)

Sheng Kuang Hou

Analytiker SEM
(systerbolaget Digipartner)

Vill du ha avkastning på din marknadsföring?

Jo Kommunikation AB

Renmarkstorget 8, 903 26 Umeå
Org: 556888-7805, Bg: 228-3893

090–690 37 30

Ska du fotograferas i vår studio?
Den ligger på Nygatan 18, ”Edelphoto”.

Hur kan vi hjälpa dig?

Mejla oss.