Jo, kontakta en kommunikationsbyrå i Umeå | Jo Kommunikation

Edel Puntonet

VD & Fotograf
Ledningsgruppen

edel@jokommunikation.se
Tel: 073-819 11 06

Fanny Ekström

Projektledare & social media expert, Ledningsgruppen

fanny.ekstrom@jokommunikation.se
Tel: 073-076 84 54

Edvin From

Byråledare & analysansvarig
Ledningsgruppen

edvin@jokommunikation.se
Tel: 072-237 47 53

Kati Vinnikainen

Projektledare & sociala medier

kati@jokommunikation.se
Tel: 073-819 10 71

Joakim Bergqvist

Webbutvecklare

joakim.b@jokommunikation.se
Tel: 073-070 90 26

Sabine Wikström

Grafisk formgivare

sabine@jokommunikation.se
Tel: 090-690 37 37

Roberto Rodriguez

3D & Grafisk designer

roberto@jokommunikation.se
Tel: 070-295 49 76

Evelina Holmgren

Formgivare & originalare (Föräldraledig)

evelina@jokommunikation.se
Tel: 090-690 37 32

Tommi Konu

Digital Doer

tommi@jokommunikation.se
Tel: 076-832 41 22

Madelen Stenlund

Projektledare & E-handelsexpert

madelen@jokommunikation.se
Tel: 070-565 55 65

Vill ni sticka ut från mängden?

jo_logo_fb

Jo Kommunikation AB

Renmarkstorget 8, 903 26 Umeå
Org: 556888-7805, Bg: 228-3893

090 – 690 37 30

Ska du fotograferas i vår studio?
Den ligger på Nygatan 18, ”Edelphoto”.

Jo Kommunikation