Jo, vi jobbar här.

Edvin From

Byråledare & Analysansvarig

edvin@jokommunikation.se
Tel: 072-237 47 53

Edel Puntonet

Koncern VD & Fotograf

edel@jokommunikation.se
Tel: 073-819 11 06

Camilla Arpö

Projektledare & Skribent

camilla@jokommunikation.se
Tel: 073-819 10 71

Amanda Persson

Projektledare

amanda@jokommunikation.se
Tel: 073-036 42 97

Jacob Kroon

Projektledare

jacob@jokommunikation.se
Tel: 076-776 22 45

Joakim Bergqvist

Utvecklingschef

joakim.b@jokommunikation.se
Tel: 073-070 90 26

Anton Bergqvist

Utvecklare

anton@jokommunikation.se
Tel: 073-092 91 44

Victor Ernestad

Utvecklare

victor@jokommunikation.se
Tel: 076-831 76 56

Åsa Lodesjö

Utvecklare

asa@jokommunikation.se

Niklas Burman

Utvecklare

niklas@jokommunikation.se

Oscar Blomberg

Utvecklare

oscar@jokommunikation.se

Anna Nilsson

Utvecklare

anna@jokommunikation.se

William Sandström

Utvecklare

william@jokommunikation.se

Roberto Rodriguez

Teamledare produktion, 3D & Grafisk designer

roberto@jokommunikation.se
Tel: 070-295 49 76

Evelina Holmgren

Formgivare & Originalare

evelina@jokommunikation.se
Tel: 090-690 37 32

Sabine Wikström

Grafisk formgivare

sabine@jokommunikation.se
Tel: 090-690 37 37

Tommi Konu

Digital Doer & Korrekturläsare

tommi@jokommunikation.se
Tel: 076-832 41 22

Mathias Olsson

Operativ chef & Projektledare
(systerbolaget Digipartner)

mathias@digipartner.se
Tel: 070-302 05 53

Billy Palmberg

Utvecklingschef & Analytiker
(systerbolaget Digipartner)

billy@digipartner.se
Tel: 070-369 09 86

AIDA _

Artificial Intelligence
by Digipartner Ab

Jane Täfvander

Personalansvarig & Projektledare
(systerbolaget Digipartner)

jane@digipartner.se
Tel: 073-094 99 50

Klara Kindlund

Projektledare
(systerbolaget Digipartner)

klara@digipartner.se
Tel: 079-142 18 80

Isabell Larsson

Personalansvarig & Teamledare Analytiker
(systerbolaget Digipartner)

Tel: 073-092 73 18

Anton Nordström

Analytiker SEM
(systerbolaget Digipartner)

Maria Johansson

Analytiker SEM
(systerbolaget Digipartner)

Cenny Andersson

Analytiker SEM
(systerbolaget Digipartner)

Ida Eriksson

SEO specialist & Content creator
(systerbolaget Digipartner)

ida@digipartner.se
Tel: 090-202 50 21

Alicia Söderström

SEO specialist & Content creator
(systerbolaget Digipartner)

alicia@digipartner.se

Simon Stenlund

Kundansvarig säljare
(systerbolaget Digipartner)

simon@digipartner.se
Tel: 079-142 54 03

Vill du ha avkastning på din marknadsföring?

 

 

Jo Kommunikation AB

Västra Norrlandsgatan 29, 903 29 Umeå
Org: 556888-7805, Bg: 228-3893

090–690 37 30

Hur kan vi hjälpa dig?

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Mejla oss.