Jo, vi jobbar här.

Adam Lundqvist

Kundansvarig, Koncern

adam@digipartner.se
Tel: 070-729 93 34

Camilla Arpö

Projektledare & Skribent

camilla@jokommunikation.se
Tel: 073-819 10 71

Edvin From

Byråledare & Analysansvarig

edvin@jokommunikation.se
Tel: 072-237 47 53

Edel Puntonet

Koncern VD & Fotograf

edel@jokommunikation.se
Tel: 073-819 11 06

Amanda Persson

Projektledare

amanda@jokommunikation.se
Tel: 073-036 42 97

Joakim Bergqvist

Teamledare Utveckling

joakim.b@jokommunikation.se
Tel: 073-070 90 26

Anton Bergqvist

Utvecklare

anton@jokommunikation.se
Tel: 073-092 91 44

Victor Ernestad

Utvecklare

victor@jokommunikation.se
Tel: 076-831 76 56

Niklas Burman

Utvecklare

niklas@jokommunikation.se

Evelina Holmgren

Formgivare & Originalare

evelina@jokommunikation.se
Tel: 090-690 37 32

Roberto Rodriguez

3D & Grafisk designer

roberto@jokommunikation.se
Tel: 070-295 49 76

Kristopher Sjöberg

Projektledare, Filmare & skribent

kristopher@jokommunikation.se
Tel: 073-500 47 67

Sabine Wikström

Grafisk formgivare

sabine@jokommunikation.se
Tel: 090-690 37 37

Tommi Konu

Digital Doer & Korrekturläsare

tommi@jokommunikation.se
Tel: 076-832 41 22

Mathias Olsson

Operativ chef & Projektledare
(systerbolaget Digipartner)

mathias@digipartner.se
Tel: 070-302 05 53

Billy Palmberg

Utvecklingschef & Analytiker
(systerbolaget Digipartner)

billy@digipartner.se
Tel: 070-369 09 86

AIDA _

Artificial Intelligence
by Digipartner Ab

Isabell Larsson

Teamledare Analytiker
(systerbolaget Digipartner)

Sheng Kuang Hou

Analytiker SEM
(systerbolaget Digipartner)

Ida Eriksson

Projektledare & Content creator
(systerbolaget Digipartner)

ida@digipartner.se
Tel: 070-369 03 66

Maria Johansson

Analytiker SEM
(systerbolaget Digipartner)

Anton Nordström

Analytiker SEM
(systerbolaget Digipartner)

Linn Fält

Analytiker SEM
(systerbolaget Digipartner)

Jane Täfvander

Projektledare
(systerbolaget Digipartner)

jane@digipartner.se

Vill du ha avkastning på din marknadsföring?

 

 

Jo Kommunikation AB

Västra Norrlandsgatan 29, 903 29 Umeå
Org: 556888-7805, Bg: 228-3893

090–690 37 30

Ska du fotograferas i vår studio?
Den ligger på Nygatan 18, ”Edelphoto”.

Hur kan vi hjälpa dig?

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Mejla oss.