Edel Puntonet

VD
Ledningsgruppen

edel@jokommunikation.se
Tel: 090-690 37 35
Mobil: 073-819 11 06

Edvin From

Byråledare
Ledningsgruppen

edvin@jokommunikation.se
Tel: 090-690 37 31
Sms: 072-237 47 53

emma_portratt

Alexandra Malmqvist Olsson

Strateg & Skribent
Ledningsgruppen

alexandra@jokommunikation.se
Tel: 090-690 37 38
Sms: 070-381 15 15

Joakim Bergqvist

Webbutvecklare

joakim.b@jokommunikation.se
Tel: 090-690 37 33
Sms: 073-070 90 26

 

Tommi Konu

Digital Doer

tommi@jokommunikation.se
Tel: 076-832 41 22

 

Roberto Rodriguez

3D & Grafisk designer

roberto@jokommunikation.se
Tel: 090-690 37 36

 

Evelina Holmgren

Formgivare & originalare

evelina@jokommunikation.se
Tel: 090-690 37 34

 

Madelen Stenlund

Projektledare

Börjar i januari

Vill ni sticka ut från mängden?

Boka ett kostnadsfritt uppstartsmöte 

jo_logo_fb

Jo Kommunikation AB

Renmarkstorget 8, 903 26 Umeå
Org: 556888-7805, Bg: 228-3893

090 – 690 37 30

Ska du fotograferas i vår studio?
Den ligger på Nygatan 18, ”Edelphoto”.

Jo Kommunikation