En byrå.
Allt samlat.

En byrå.
Känn lugnet.

Känn lugnet, vi fixar allt

Vi på Jo jobbar för att bygga starka norrländska varumärken genom tydlig strategi, mycket passion och ett jädra anamma. Vi fixar allt: planerar, bokar och producerar. Vare sig det handlar om webbproduktion, fotografering, annonskampanjer eller en ökad närvaro i sociala medier. Allt för att du ska känna lugnet och uppnå stora resultat.

mobilepartner_utvald
koketWebb
responsivwebb_thumb
lankbild_norrskydd
lankbild_cherry
svenskfast-koncept_thumb

Vi som jobbar på jo.

ÅseThelander-front

Åse
Thelander

Kommunikationsstrateg

ase@jokommunikation.se

Tel: 090-690 37 34

EdelPuntonet-front

Edel
Puntonet

VD

edel@jokommunikation.se

Tel: 073-81 91 106

EdvinFrom-front

Edvin
From

Byråledare

edvin@jokommunikation.se

Tel: 090-690 37 31

EmmaSundqvist-front

Emma
Sundqvist

Marknadsstrateg

emma@jokommunikation.se

Tel: 090-690 37 37

TommiKonu-front

Tommi
Konu

Digital Doer

tommi@jokommunikation.se

Tel: 076-832 41 22

JoakimBergqvist-front

Joakim
Bergqvist

Webbutvecklare

joakim.b@jokommunikation.se

Tel: 090-690 37 33

JoakimOlsson-front

Joakim
Olsson

Art Director

joakim.o@jokommunikation.se

Tel: 090-690 37 32

RobertoRodriguez-front

Roberto
Rodriguez

3D & Grafisk designer

roberto@jokommunikation.se

Tel: 090-690 37 36

Några av våra kunder

ICA_Superteg_Logo_1200
holmbm-4f
icarrier-4f
logotyp_ica-koket_rgb
logotyp_sida_bla_norrskydd_rgb
lottas_logotyp_vit_rgb
Placerum_logotyp
ullas_logo_orange_small
umeamiljotaxi_logotyp_black_1200
winn-marketing
usm_logo_a_cmyk
runt-hornet-logo_koppar-wide
storabirk_logotyp_rgb-1200
mobilepartner_logo_slogan-rgb
sff-treradiglogo_rgb