En byrå.
Allt samlat.

En byrå.
Känn lugnet.

Vi på Jo jobbar för att bygga starka norrländska varumärken genom tydlig strategi, mycket passion och ett jädra anamma. Vi fixar allt: planerar, bokar och producerar. Vare sig det handlar om webbproduktion, fotografering, annonskampanjer eller en ökad närvaro i sociala medier. Allt för att du ska känna lugnet och uppnå stora resultat.

mobilepartner_utvald
koketWebb
responsivwebb_thumb
lankbild_norrskydd
lankbild_cherry
svenskfast-koncept_thumb

Vi som jobbar på jo.

EdelPuntonet-front

Edel
Puntonet

VD

edel@jokommunikation.se

Tel: 073-81 91 106

EdvinFrom-front

Edvin
From

Byråledare

edvin@jokommunikation.se

Tel: 090-690 37 31

EmmaSundqvist-front

Emma
Sundqvist

Marknadsstrateg

emma@jokommunikation.se

Tel: 090-690 37 37

JoakimBergqvist-front

Joakim
Bergqvist

Webbutvecklare

joakim.b@jokommunikation.se

Tel: 090-690 37 33

TommiKonu-front

Tommi
Konu

Digital Doer

tommi@jokommunikation.se

Tel: 076-832 41 22

RobertoRodriguez-front

Roberto
Rodriguez

3D & Grafisk designer

roberto@jokommunikation.se

Tel: 090-690 37 36

DennisSteven-front

Dennis
Steven

Grafisk formgivare

dennis@jokommunikation.se

Tel: 090-690 37 30

ÅseThelander-front

Åse
Thelander

Föräldraledig

ase@jokommunikation.se

Tel: 090-690 37 34

JoakimOlsson-front

Joakim
Olsson

Föräldraledig

joakim.o@jokommunikation.se

Tel: 090-690 37 32

Några av våra kunder

ICA_Superteg_Logo_1200
holmbm-4f
icarrier-4f
logotyp_ica-koket_rgb
logotyp_sida_bla_norrskydd_rgb
lottas_logotyp_vit_rgb
Placerum_logotyp
ullas_logo_orange_small
umeamiljotaxi_logotyp_black_1200
winn-marketing
usm_logo_a_cmyk
runt-hornet-logo_koppar-wide
storabirk_logotyp_rgb-1200
mobilepartner_logo_slogan-rgb
sff-treradiglogo_rgb