En byrå.
Allt samlat.

En byrå.
Känn lugnet.

Vi på Jo Kommunikation jobbar för att bygga starka norrländska varumärken genom tydlig strategi och massor av passion. Vi fixar allt: planerar, bokar och producerar. Vare sig det handlar om webbproduktion, fotografering, annonskampanjer eller en ökad närvaro i sociala medier. Allt för att du ska känna lugnet och uppnå stora resultat.

Vi som jobbar på jo.

EdelPuntonet-front

Edel
Puntonet

VD

edel@jokommunikation.se

Tel: 073-81 91 106

EdvinFrom-front

Edvin
From

Byråledare

edvin@jokommunikation.se

Tel: 090-690 37 31

AlexandraMalmqvist Olsson-front

Alexandra
Malmqvist Olsson

Strateg & Skribent

alexandra@jokommunikation.se

Tel: 090-690 37 38

JoakimBergqvist-front

Joakim
Bergqvist

Webbutvecklare

joakim.b@jokommunikation.se

Tel: 090-690 37 33

TommiKonu-front

Tommi
Konu

Digital Doer

tommi@jokommunikation.se

Tel: 076-832 41 22

RobertoRodriguez-front

Roberto
Rodriguez

3D & Grafisk designer

roberto@jokommunikation.se

Tel: 090-690 37 36

EvelinaHolmgren-front

Evelina
Holmgren

Formgivare & originalare

evelina@jokommunikation.se

Tel: 090-690 37 34

ÅseThelander-front

Åse
Thelander

Föräldraledig

ase@jokommunikation.se

Tel: 090-690 37 34

Några av våra kunder