En byrå.
Allt samlat.

En byrå.
Känn lugnet.

Varumärke | Webb | Foto | Sociala medier | Strategi | PR

Vi på Jo jobbar för att bygga starka norrländska varumärken genom tydlig strategi, mycket passion och ett jädra anamma. Vi fixar allt: planerar, bokar och producerar. Vare sig det handlar om webbproduktion, fotografering, annonskampanjer eller en ökad närvaro i sociala medier. Allt för att du ska känna lugnet och uppnå stora resultat.

responsivwebb_thumb
svenskfast-koncept_thumb
skocentrum_utvald3
xlnt_thumbs
resulterna_thumb
teamnorr-thumb4
ÅseThelander-front

Åse
Thelander

Kommunikationsstrateg

ase@jokommunikation.se

Tel: 090-690 37 34

EdelPuntonet-front

Edel
Puntonet

VD

edel@jokommunikation.se

Tel: 073-81 91 106

EdvinFrom-front

Edvin
From

Vice VD

edvin@jokommunikation.se

Tel: 090-690 37 31

TommiKonu-front

Tommi
Konu

Digital Doer

tommi@jokommunikation.se

Tel: 076-832 41 22

JoakimBergqvist-front

Joakim
Bergqvist

Webbutvecklare

joakim.b@jokommunikation.se

Tel: 090-690 37 33

JoakimOlsson-front

Joakim
Olsson

Art Director

joakim.o@jokommunikation.se

Tel: 090-690 37 32

RobertoRodriguez-front

Roberto
Rodriguez

Grafisk designer

roberto@jokommunikation.se

Tel: 090-690 37 36