En byrå.
Allt samlat.

En byrå.
Känn lugnet.

Vi på Jo Kommunikation jobbar för att bygga starka norrländska varumärken genom tydlig strategi och massor av passion. Vi fixar allt: planerar, bokar och producerar. Vare sig det handlar om webbproduktion, fotografering, annonskampanjer eller en ökad närvaro i sociala medier. Allt för att du ska känna lugnet och uppnå stora resultat.

Ett urval av våra projekt

Vi som jobbar på jo.

EdelPuntonet-front

Edel
Puntonet

VD

edel@jokommunikation.se

Tel: 073-81 91 106

EdvinFrom-front

Edvin
From

Byråledare

edvin@jokommunikation.se

Tel: 072-237 47 53

AlexandraMalmqvist Olsson-front

Alexandra
Malmqvist Olsson

Strateg & Skribent

alexandra@jokommunikation.se

Tel: 070-381 15 15

JoakimBergqvist-front

Joakim
Bergqvist

Webbutvecklare

joakim.b@jokommunikation.se

Tel: 073-070 90 26

TommiKonu-front

Tommi
Konu

Digital Doer

tommi@jokommunikation.se

Tel: 076-832 41 22

RobertoRodriguez-front

Roberto
Rodriguez

3D & Grafisk designer

roberto@jokommunikation.se

Tel: 070-295 49 76

EvelinaHolmgren-front

Evelina
Holmgren

Formgivare & originalare

evelina@jokommunikation.se

Tel: 073-819 86 34

MadelenStenlund-front

Madelen
Stenlund

Digital strateg

madelen@jokommunikation.se

070-565 55 65

FannyLinden-front

Fanny
Linden

Formgivare & 3D

fanny@jokommunikation.se

076-836 66 51

Några av våra kunder