Vi fortsätter att växa


Vår byrå växer i takt med större uppdrag. Det senaste halvåret har vi fått tre nya stjärnor till jo-kontoret här på Renmarkstorget! Evelina som är grafisk formgivare, Madelen som är digital strateg och nu senast Fanny som är grafisk formgivare.

Det känns helt fantastiskt att Fanny blir en del av vårt team nu när vi fått så stora och roliga uppdrag. Hon är en stjärna! Fanny har tidigare jobbat som designer, säljare och egenföretagare inom grafisk formgivning.

Jo Kommunikation startade våren 2015 och har sedan dess vuxit ordentligt. Från fyra till nio medarbetare från fyra olika länder, och med en jämn könsfördelning. Det är vår styrka och vi är superstola över vårt team. Med mångfald får man intryck och erfarenhet från världens alla hörn.

Hur kan vi hjälpa dig?

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Mejla oss.